Image
Image
Image
0
0
Image

DOĞAL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ


Doğal temizlik ürünleri kullanarak doğaya ve sağlığınıza zarar vermeden evimizi temizlemek mümkün. Evimizi temizlerken kullandığımız kimyasal dolu ürünler, üretilirken ve kullanıldıktan sonra çevre üzerinde ciddi tahribatlar yaratıyor. Daha çok köpürdüğü için veya sırf güzel koktuğu için içeriğini bilmeden kullandığımız ürünler ne yazık ki tüm canlılar ve geleceğimize zarar veriyor. Peki, doğaya ve canlılara zarar vermeden evimizi temizlemek mümkün mü?

Image

Lindos Naturals olarak “Evimizi temizlerken doğayı kirletmek istemiyoruz.” gayesiyle bir yola çıktık. Bu yolda; paraben, sülfat, fosfat, klor, silikon, GDO, glüten, sentetik boya ve parfüm gibi doğaya ve insan sağlığına zarar veren kimyasalları kullanmadık. Temizlik ürünleri kimyasallar olmadan da güzel kokabilir dedik. Bu yüzden parfüm yerine gerçek bitki yağları tercih ettik. 

İçinde yaşadığımız doğaya ve tüm canlılara saygımız ve sevgimiz sonsuz. Bu yüzden ürünlerimizin geliştirme aşamasından üretim aşamasına kadar hayvanlar üzerinde deney yapmadık. Tüm ürünlerimiz için PETA Animal Test Free sertifikamız ile bunu belgeledik. Tüm ürünlerimizin Cruelty free ve Vegan olması ile gurur duyuyoruz.

Image

Gizli bir sırrımız yok. Ürünlerimizin içeriği ile ilgili detaylı açıklamalara her bir ürün sayfasında fotoğraflar kısmından ulaşabilirsin.

Online mağazamızdan ve satış noktalarımızdan ulaşabileceğiniz dermatolojik olarak onaylanmış kişisel bakım ve doğal temizlik ürünlerimiz;

Image
Image
Image
Image
Image
Image


Lindos olarak hayalimiz sıfır atık. Ancak şimdilik plastik kullanımını %70 kadar azaltmayı başardık. Bunun için Refill & Reuse (yeniden doldur &yeniden kullan) programını başlattık. Kullandığı Lindos depozito kutularını ücretsiz olarak gönderen herkese bir sonraki alımları için indirim tutarı belirledik.

Lindos kişisel bakım ve doğal temizlik ürünleri içeriği, kullanım alanları ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Lindos online mağazamızı ziyaret edebilirsin.