Image
Image
Image
0
0
REFILL REFEEL
Image
Image
Plastik kullanımını sıfıra indirmek şimdilik pek mümkün görünmüyor. Ancak tamamen ülkemizde ürettiğimiz yeniden doldur paketlerimiz ile plastik kullanımını %70 kadar azaltmayı başardık. Bu sayede Lindos şişelerini tekrar tekrar kullanabilirsin.
Sonrasında hızımızı alamadık ve hedefimiz sıfır atık temizlik dedik. Biz kendi payımıza düşen sorumlulukları yerine getirmeye hazırız, aşağıdaki adımları izleyerek sen de bu hayalin gerçek olmasında katkı sağlamak ister misin?
Image
Image

Şişenizdeki ürün bitince Yeniden Doldur (Refill) paketi ile tekrar doldurabilirsiniz. Her Yeniden Doldur paketi, 600 ml şişelerimizi 2 defa dolduracak kadar ürün içerir.

Image

Yeniden Doldur paketi kullandıktan sonra içindeki sıvıyı tamamen boşaltın, kapağını kapatın ve paketi düz hale getirin. Lütfen paketi katlamayın.

Image

Lindosnaturals.com sitesinde hesabınız yoksa lütfen üye olun. Geri gönderdiğiniz paket başına hesabınıza indirim tutarı tanımlayalım.

Image

6 tane Yeniden Doldur paketi biriktirdiğinizde Lindos Refill Depozito Zarfı ile karşı ödemeli olarak bize gönderin. Lütfen kutunun üzerindeki bilgileri tükenmez kalem ile eksiksiz doldurun.

Image

Yeniden Doldur paketlerini iyice temizleyip tekrar kullanılabilir hale getirelim.

Image

Yeniden Doldur paketlerine yeni ürünler dolduralım ve daha mutlu bir gelecek için 

#SıfırAtık

 hayalimizi birlikte gerçekleştirelim.


Image
Biten Yeniden Doldur paketlerimi size gönderebilmek için kutuyu nasıl hazırlıyorum?
Kutu üzerindeki bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde ulaşabilmesi için lütfen silinmeyen kalem ile okunur şekilde yazmaya özen gösteriniz. Kutunun size ait olduğundan emin olabilmemiz için sitemize üyelik için kullandığınız email adresinizi yazınız. Kaç adet Yeniden Doldur paketini gönderdiğinizi ekleyiniz. Minimum 6 paket için hesabınıza depozito yüklenecektir.
Hazırladığım depozito kutusunu nasıl teslim ediyorum?
Herhangi bir ücret ödemeden MNG kargo kuryesini adresinize çağırıp veya en yakın MNG kargo şubesine giderek teslim edebilirsiniz. Kutunun üzerinde bulunan şirketimize ait MNG numarası üzerinden kargonuz otomatik olarak işleme alınacaktır. Şimdiden kutuyu hazırladığınız ve bize gönderdiğiniz için size minnettarız.
Yeniden Doldur paketlerini size geri gönderdiğimde ne oluyor?
Paketler bize ulaştığında öncelikle adet ve kalite kontrolü yapıyoruz. Minimum 6 adet olduğunu teyit edince adet başına 5TL depozito hesabınıza yüklenecektir. Yoğunluktan ötürü bu sürecimiz 7-15 işgünü kadar sürebilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
6 taneden az Yeniden Doldur paketi gönderebilir miyim?
Ne yazık ki şimdilik bu sorumuzun cevabı hayır. Daha az karbon ayak izi yaratmak ve maliyet açısından minimum 6 adet Yeniden Doldur paketi içeren gönderilerde hesabınıza depozito iadesi yapabiliyoruz.
Tam olarak gönderdiğim paketi mi geri alıyorum?
Hayır. Keşke o kadar gelişmiş olsaydık. Onun yerine geri gönderilen tüm paketleri biriktirip temizliyoruz, bu yüzden sizinkini veya önceden başkasının kullandığı paketi almış olmanız önemli olmuyor.
Yeniden doldur paketlerini sonsuz defa kullanabilir misiniz?
Hayır, maalesef. Taşınırken veya müşteri tarafından zarar görmüş paketleri tekrar göndermemek amacıyla kullandığımız bir kontrol süreci bulunuyor. Eğer paket size güvenle ulaşmak için yeterli kalitede değil ve zarar gördüyse size yenisini yolluyoruz.
Bilmem gereken başka bir şey var mı?
Bitirmeden önce birkaç küçük hatırlatma: Yeniden doldur paketlerinin üzerine lütfen yazı yazmayın. Kapakların herhangi bir akıntıya karşı sıkıca ve iyice kapatıldığından emin olun. Kargolamadan önce paketlerin tamamen boş olmasına dikkat edin.