Image
Image
Image
0
0
Image

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİRLİKTELİKLERİMİZ

Sürdürülebilir bir gelecek, ancak yaşatarak mümkün. Ürünlerimizi üretirken hiçbir canlının bu üretim aşamasında zarar görmediğinden emin olmak için çalışıyoruz. Vegan Society, 1944 yılından beri en önde gelen vegan sertifikasyon kuruluşudur. Ürünlerimizde kullandığımız bileşenleri hiçbir şekilde hayvansal ürün içermeyen, hayvanlar üzerinde test yapılmayan ve karşılığında dünya çapında milyonlarca hayvanın hayatını kurtarma potansiyeline sahip içeriklerden tercih ettik.

Image

Hayalimiz daha yaşanabilir bir dünya; bu hayale giderken, yol arkadaşlarımıza zarar vermiyoruz. PETA’s Global Beauty Without Bunnies programı, hayvan haklarının ihlali olmadan üretilen kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri için dünya çapında tanınan bir standarttır. Bu standart ile sadece ürünlerimizin değil, üretimde kullandığımız her bir bileşenin de hayvanlara zarar vermeden üretildiğinden emin oluyoruz ve standartların devamlılığı için çalışıyoruz. Ürünlerimizin güvenliğini hayvanlar üzerinde test yapmadan sağlıyoruz ve hayvanlar üzerinde test yapılmasını kabul etmiyoruz.

Image

Saf Katı Kastil sabunlarımızın kutularını, FSC-Recycled sertifikasına sahip %100 geri dönüştürülmüş kağıtlardan ürettik, böylece katı sabunlarımızı da #SıfırAtık olarak sunuyoruz. Sadece amacına uygun ve etik şekilde üretilen malzemelere verilen bu sertifikasyon, kullanılan materyalin üretiminde yağmur ormanlarına zarar verilmediğinin, etik üretim ve tedarik zincirinin bir ürünü olduğunun teminatıdır. Böylece sadece ürünlerimizle değil, kullandığımız ambalajlarla da çevremizi ve dünyamızı korumaya devam ediyoruz.

Image

Çevremizi önemsiyoruz, bu yüzden tekstil ürünlerimizde kullandığımız tüm materyaller GOTS sertifikalı %100 organik pamuktan üretilmiş olup, hepsinin ekolojik uygunluğu tüm tedarik zinciri boyunca uluslararası bir kuruluş olan OTA (Organic Trade Association) tarafından denetleniyor. GOTS sertifikalı organik pamuk kullanarak hem kendi sağlığımızı hem de gezegenimizin geleceğini koruyoruz.